19:56 / E Hënë, 12 Mars 2018 / indeksADMonline

Ali Ahmeti uron Bekim Jasharin për suksesin që ka arritur në Skenderaj [Foto]

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti ka uruar Kryetarin e Komunës së Skenderajt, Bekim Jasharin për suksesin që ka arritur në këtë komunë që ai e udhëheq.

Ahmeti ka thënë se suksesi i Jasharit është sukses për secilin, transmeton Indeksonline.

“Suksesi i Bekim Jasharit është sukses për secilin prej nesh. Urime Bekim, e mbara të priftë dhe dalsh faqebardhë”, ka shkruar Ahmeti në Facebook./Indeksonline/