11:28 / E Mërkurë, 25 Prill 2018 / indeksADMonline

Alketa Vejsiu me imazhe direkt nga Barcelona (Foto)

Alketa Vejsiu A�shtA� prezantuesja e njohur shqiptare e cila ka vite qA� drejton emisione shumA� tA� suksesshme.

NA� imazhet e fundit tA� publikuar nga vet ajo nA� llogarinA� e saj nA� a�?Instagrama�? e shohim direkt nga Spanja, pA�rkatA�sisht Barcelona.

Alketa dukej goxha nA� formA� dhe e bukur teksa po buzA�qeshte A�para kamerA�s.

Ndryshe, Alketa nA� SpanjA� ka shkuar pA�r biznes duke promovuar biznesin e saj a�?Class Eventa�?./Indeksonline/

Temat: