17:42 / E Hënë, 26 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Alketa Vejsiu një bionde mahnitëse, sjell imazhe të reja

Prezantuesja shqiptare, është mjaft aktive në rrjete sociale.

Ajo vazhdimisht iu qëndron afër ndjekësve me imazhe të ndryshme nga puna dhe përditshmëria, shkruan Indeksonline.

Këtë herë, Alketa u kujdes që në fokus të vinte fytyrën e saj engjëllore.

Me një grim të lehtë dhe flokët kaçurrela, moderatorja dukej e mahnitshme dhe mjaft e këndshme./IndeksOnline/

Temat: