17:52 / E Mërkurë, 22 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Almeda Abazi tregon fytyrën e saj të bukur (Foto)

Aktorja e njohur shqiptare, Almeda Abazi gëzon një bukuri shqiptare.

Jo rrallë herë ajo për të gjithë ndjekësit e saj në Instagram, publikon fotografi nga më të ndryshmet- shkruan Indeksonline.

Edhe në paraqitjen e radhës, ajo duket e thjeshtë dhe e bukur./Indeksonline/