23:55 / E Mërkurë, 12 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Alonso ishte në Bernebeu, Perez i zbulon “skandalin”

Fernando Alonso,një pilot i njohur i garave në Formula 1, ka dhënë një deklaratë të fortë, pas humbjes 0-3 të Realit, brenda në shtëpi ndaj CSKA Moskë.

Ai po e ndiqte ndeshjen në stadium, dhe në pushimin mes pjesëve, kur shifrat ishin 0-2 për rusët, ai foli për Movistar:

“Është kënaqësitë jesh në Bernabeu, shpresoj që në pjesën e dytë rezultati të ndryshojë.Presidenti më tha kur erdha se kjo ndeshje nuk kishte shumë rëndësi, dhe se ishim të parët në grup, por hej, ne duhet të fitojmë. Shpresoj që tifozët të kënaqen pjesën e dytë dhe ne të luajmë më mirë.”

Temat: