21:05 / E Premte, 13 Prill 2018

Amber ka kA�tA� aftA�si, ua merr vA�mendjen tA� gjithA�ve (Foto)

Amber Turner A�shtA� ende pjesA� e njA� trekA�ndA�shi dashurie mes Dan Edgar dhe tA� dashurA�s sA� tij tA� re Clelia Theodorou.

PavarA�sisht kA�saj, ylli i a�?TOWIEa�? nuk duket aspak e shqetA�suar.

Bukuroshja 25 vjeA�are ka vazhduar tA� shijojA� pushimet e saj nA� Dubai. E veshur me bikini, Amber ka tA�rhequr vA�mendjen me format e saj fenomenale.