13:13 / E Shtunë, 24 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Ana Kabashi me imazhe të reja, vjen seksi në fustanin e shkurtë

Ana Kabashi ka publikuar imazhe të reja në llogarinë e saj në “Instagram”, transmeton Indeksonline.

E veshur me fustanin ngjyrë krem dhe të shkurtë, ajo dukej seksi dhe në formë teksa në sy binin edhe këmbët e saj të gjata.

“Nuk nevojitej filtër” ka shkruar Ana./Indeksonline/

Temat: