16:26 / E Enjte, 13 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Ana Kabashi më seksi se kurrë, fustani i shkurtë ia zbulon këmbët e gjata

Ana Kabashi është në qendër të vëmendjes e cila komentohet vazhdimisht për pamjen e saj fizike.

Këngëtarja nga Peja, ka linja impresive për të cilat ajo kujdeset nga ushtrimet intensive në palestër, shkruan Indeksonline.

Edhe në një imazh të publikuar së fundi, Ana nuk ka hezituar ti tregoj format e saj.

Ana morri pjesë në xhirimet e festave të fundvitit, ajo kishte veshur një fustan të bardh i cili ia zbulonte këmbët e gjata ndërsa dukej tejet seksi.

Padyshim ajo dukej atraktive dhe mjaftë në formë edhe këtë herë./Indeksonline/

Temat: