13:32 / E Premte, 07 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Ana Kabashi tregon super format nga palestra, ‘çmend’ me linjat

Ana Kabashi i kushton rëndësi të madhe fizikut të saj.

Ajo është e përkushtuar intenzivisht ndaj palestrës nga e cila edhe ka krijuar forma ‘perfekte’ të trupit, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja e njohur, edhe një herë ka dëshmuar se linjat e saj janë marramendëse.

Me disa imazh të publikuara në ‘Instastory’, Ana ka treguar se palestra është vendi ku ajo e fillon ditën.

Padyshim, të pasmet dhe beli i hollë u fokusua edhe këtë herë nga këngëtarja./Indeksonline/

Temat: