14:40 / E Martë, 04 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Ana Kabashi tregon sekretin e mbajtjes në formë të trupit!

Është njëra nga këngëtaret që sa për profesionin aq më shumë komentohet për pamjen.

Por, sot Ana ka vendosur të tregoj se si po e mban trupin kaq në formë.

Bëhet fjalë për ushtrime sistematike dhe të vështira të cilët i mundësojnë që të jetë kaq në formë të mirë fizike.

Më poshtë mund të shihni videon e publikuar./Indeksonline/

 

View this post on Instagram

 

Beast mode ON @genzeqiraj1 ?? #gymshark #gymlife #beastmode #nike #nikeoutfit #fitgirls #fitnessmotivation #fitnessgirl

A post shared by ANA KABASHI (@annakabashi) on