23:43 / E Mërkurë, 07 Mars 2018 / indeksADMonline

Anastasia Kvitko ju fton ta festoni 8 Marsin (Foto+16)

Bukuroshja ruse i ka ftuar të gjitha gratë që ta festojnë 8 Marsin. Ajo me këtë rast ka reklamuar një markë të veshjeve, duke treguar se ka ulje.

E veshur me një fustan, modelja duket tejet joshëse, shkruan Indeksonline.

Në fakt, mund edhe të çuditeni (dhe nuk keni faj), meqë ajo me fustanin ka mbuluar gjoksin, gjë të cilën nuk e ka zakon ta bëjë.

Përkundrazi, Anastasia vazhdimisht shfaq të pasmet bombastike dhe gjoksin e saj. Ajo ia mban vetes një Kim Kardashian./Indeksonline/