08:15 / E Diele, 14 Janar 2018

Anastasia Kvitko sa herë që pozon, rrjetet sociale ‘peshë’ i çon (Foto)

Anastasia Kvitko ka pozuar me një fustan të shkurtë.

Bukuroshja ruse edhe me paraqitjen e radhës ka shfaqur linjat e trupit të saj, ku padyshim duken shumë seksi- shkruan Indeksonline.

Rivalja e Kim Kardashian jo rrallë herë e ka potencuar se është e gjitha natyrale, dhe se deri më tani nuk ka kryer as edhe një ndërhyrje kirurgjike. Megjithatë, vështirë për ta besuar një gjë të tillë! /Indeksonline/