23:37 / E Mërkurë, 11 Korrik 2018

Anastasiya Kvitko, kjo bukuroshe që ua merr mendtë (Foto)

Bukuroshja ruse këtë herë është shfaqur e veshur si një zonjë.

Anastasiya Kvitko ka vënë në pah gjoksin e stërmadh, të cilin ka tentuar ta mbulojë me një korset të zi, shkruan Indeksonline.

Modelja tashmë gjendet në Miami dhe këtë e ka bërë të ditur në lokacionin e fotografisë së publikuar.

Anastasiya deri më tani ka 8.6 milionë ndjekës në Instagram./Indeksonline/