23:20 / E Martë, 13 Gusht 2019

Andre Silva në fokusin e Valencias

Valencia tashmë ka filluar kërkimin e tyre për të  zëvendësuar Rodrigon, i cili është në prag të përfundimit të një transferimi në Atletico Madrid.

Në listën e dëshirave të transferimeve të drejtorit sportiv Alemany, përfshihet Andre Silva i Milanit, përveç Mariano Diaz i Real Madrid dhe Borja Iglesias i Espanyol./Indeksonline/.