18:00 / E Shtunë, 28 Korrik 2018 / indeksADMonline

Angela Martini në Turqi me aeroplan privat (Foto)

Angela Martini është një nga femrat shqiptare jetë luksoze.

Duke qenë e tillë ajo shëtitje anëmbanë botës janë të shumta.


Modelja që jeton dhe vepron në Amerikë, duket që disa ditë pushimi do t’i kalojë në Turqi, ndërsa drejt këtij shteti është nisur me aeroplan privat.


Sigurisht bukuroshja është në shoqëri të bashkëshortit të saj, milionerit rumunun Dragos Savulescu./Indeksonline/

https://www.instagram.com/stories/angela_martini/