17:22 / E Enjte, 13 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Angela Martini nga Milano, sensuale dhe atraktive

Angela Martini është ndër modelet më të suksesshme shqiptare në botë.

Ajo njihet për linjat e lakmueshme dhe kjo dëshmohetedhe në imazhet e publikuara në rrjetet e saj sociale, shkruan Indeksonline.

Angela njihet për bukurinë natyrale,sensualitetin dhe format ‘perfekte’, e kjo gjë u vu re edhe në postimin e fundit te bërë nga bukuroshja shqiptare.

Modelja e njohur këto ditë po qëndron në Milano dhe nga atje ka ardhur atraktive dhe mjaftë seksi./Indeksonline/