19:18 / E Hënë, 24 Shtator 2018 / indeksADMonline

Milano këtë javë përplot modele, por asnjë si Angela Martini

Në Milano është duke u mbajtur Java e Modës, një nga eventet më të mëdha që po merr vëmendje gjithandej botës.

Yje, modele e kreator të famshëm kanë zbritur në këtë vend të modës.


Pjesë e kësaj ngjarjeje është bërë edhe modelja shqiptare, Angela Martini.
Ajo duket fantastike, teksa ka pozuar në ballkonin e një ndërtese.


Stili, linjat trupore dhe çdo gjë tjetër, po e bëjnë këtë femër të duket perfekte./Indeksonline/