16:03 / E Mërkurë, 05 Tetor 2022 / AR

Angelina hakmerret ndaj Brad, kërkon të ndiqet penalisht

Angelina Jolie është duke bërë fushatë kundër Brad Pitt, ajo ka ripërtëritur akuzat që i ka bërë prej vitesh, duke rënë në kundërshtim me autoritetet. Kështu thonë burime pranë Brad.

Sipas burimeve të TMZ, thuhet se përpjekjet e Anxhelinës për të bërë Brad-in si dhunues të fëmijëve kanë shkaktuar dëmtim tek 6 fëmijët e tyre të cilët janë larg nga babai i tyre, transmeton Indeksonline.

Fotot familjare të Brad dhe Angelina

Burimet theksojnë se Angelina ka pohuar se nga viti 2016 Brad u shoqërua me të paktën një nga fëmijët e tyre në një avion privat dhe madje e kishte sulmuar me birrë.

Brad i ka mohuar akuzat, por Angelina u bëri presion autoriteteve për ta ndjekur penalisht.

brad Pitt Angelina Jolie

FBI hetoi dhe arriti në përfundim se akuzat ishin të pamjaftueshme për të zhvilluar tutje.

Burimet thonë se është e qartë … gjithçka që Angelina dëshiron është hakmarrja ndaj Brad./Indeksonline/

Angelina Jolie