17:05 / E Hënë, 19 Mars 2018 / indeksADMonline

Angelina Jolie, një 42 vjeçare kaq joshëse (Foto)

Ajo ende radhitet në listën e femrave më të bukura në botë, ndonëse mosha e saj ka arritur në 42, shkruan Indeksonline.

Angelina ishte kritikuar shumë për peshën e saj, por kjo nuk po e brengos aktoren hollivudiane.

Ajo madje është shfaqur me një fustan, duke treguar paksa pjesët e saj intime.

Aktorja duket tejet e freskët dhe e bukur si çdoherë tjetër.

Kujtojmë se bukuroshja ka qenë e martuar me aktorin e njohur Brad Pitt, por ata i dhanë fund lidhjes zyrtarisht në vitin 2017. Pas kësaj, ka pasur spekulime se ata ishin ndarë edhe më herët, shkruan Indeksonline.

Ata bashkë kanë 6 fëmijë, tre të adoptuar dhe tre biologjikë./Indeksonline/