09:09 / E Mërkurë, 31 Tetor 2018 / indeksADMonline

Anxhelina “përvëlon” me imazhet pa sytjena!

Anxhelina Hadërgjonaj ka kohë që iu është bashkangjitur skenës muzikore shqiptare.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë seksi dhe provokuese veshur ne trenerke.

Por, ajo kishte ‘harruar’ një detaj shumë të rëndësishëm e që janë sytjenat e saj.

Ndryshe, Anxhelina dukej e mahnitshme./Indeksonline/