09:08 / E Premte, 25 Maj 2018

Ardian Bujupi zbulon emrin e këngëtares shqiptare që do t’sjellë bashkëpunim (Foto)

Duket që edhe kjo verë do të sjellë bashkëpunim të shumta.

Stina e verës është pjesa e preferuar e këngëtarëve për të publikuar projekte muzikore. Si gjithmonë bashkëpunimet janë shumë ‘in’ dhe tejet të mirëpritura nga audienca.

Për herë të parë një bashkëpunim do t’sjellin edhe Ardian Bujupi e Xhensila Myrtezaj.


Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtari përmes llogarisë së tij Instagram, ani pse për disa ditë e la ‘sekret’ emrin e këngëtares./Indeksonline/