19:12 / E Hënë, 22 Tetor 2018 / indeksADMonline

Mysafiri i papritur në hotel, frikëson banorët

Një mysafir i papritur e ka vizituar një hotel në Tennessee, transmeton Indeksonline.

Ka qenë një ari që është filmuar tek hynë brenda hotelit dhe duke qëndruar brenda për disa minuta.

Vajza që e ka filmuar dridhet nga frika./Indeksonline/

Temat: