22:18 / E Enjte, 06 Gusht 2020

Armando Broja i gatshëm kundër Bayernit në Ligën e Kampionëve

Armando Broja thotë se po përgatitet për ndeshjen e Ligës së Kampionëve.

Bayerni dhe Chelseas do të takohen të shtunën me fillim nga ora 21:00 në kuadër të 1/8 së finales në CHL, shkruan IndeksOnline.

Në një fotografi që Broja e ka postuar në “Instagramin” e tij zyrtar, ka shkruar, “gati për Ligën e Kmapionëve”.

View this post on Instagram

UCL prep🙌🏻⚽️

A post shared by Armando (@armando.broja) on

Nuk dihet se a do të ketë vend në formacionin e Lampard për sulmuesin shqiptar, por si do që të jetë ai po vazhdon të stërvitet fuqishëm./IndeksOnline/