15:09 / E Mërkurë, 12 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Reja e Sali Berishës është kaq seksi, shikoni këto imazhe!

Armina Mevlani e ka kurorëzuar lidhjen e saj me Shkëlzen Berishën me fejesë, duke u bërë kështu reja e politikanit shqiptar, Sali Berisha.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram’ ku shihet e veshur me kostumin e zi kombinuar me korsenë dhe këpucët e zeza.

Armina dukej shumë seksi, duke vënë në pah edhe gjoksin./Indeksonline/