15:05 / E Martë, 11 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Armina Mevlani pozon kaq seksi nga New Yorku

Armina Mevlani, tashmë e fejuara e djalit të politikanit shqiptar, Sali Berisha, Shkëlzenin është shfaqur shumë seksi.

Në imazhet e fundit të cilat i ka publikuar vet ajo shfaqet e veshur tëra në të zeza, me fustanin e tejdukshëm dhe po ashtu çizmet e gjata.

“Këto mëngjese New Yorkeze” ka shkruar Armina./Indeksonline/