19:27 / E Martë, 15 Maj 2018

Armina Mevlani sa e ëmbël në fotografinë e fundit!

Armina Mevlani padyshim është një femër me shumë stil.

Armina pa dyshim është një ndër blogeret me të njohura shqiptare me shumë shije në modë dhe po ashtu e bukur, shkruan Indeksonline.

Në një foto të publikuar në ‘Instagram’, me një fustan të bardh pranë detit, ajo duket shumë e bukur, por edhe tërheqëse.

Ndryshe, blogerja shqiptare është ndër femrat me më stil./Indeksonline/

Temat:
Mos i humb