23:57 / E Shtunë, 03 Shkurt 2018

Armina Mevlani joshëse në të zeza (Foto)

Armina Mevlani është një nga blogeret më të famshme në Shqipëri.

E fejuara e Shkëlzen Berishës, djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, është tejet aktive në rrjetin social Instagram, ku tregon për shëtitjet e saj të shumta e jetën luksoze që bën, shkruan Indeksonline.

Armina duke qenë blogere ajo shquhet edhe për stilin e saj, teksa shpesh provokon me pozat që merr.

Së fundmi ajo ka postuar disa fotografi ku duket tërësisht në të zeza, ngjyrë që po i shkon tej mase. Ndërsa si gjithmonë duket në trend me modën e fundit dhe mjaftë atraktive./Indeksonline/

 

 

Mos i humb