10:06 / E Mërkurë, 07 Mars 2018 / indeksADMonline

Arrestohen 6 persona në Prizren për marrje me prostitucion

Pesë meshkuj dhe një femër janë arrestuar ditën e djeshme në qytetin e Prizrenit, pasi që akuzohen për marrje me prostitucion.

Ata janë intervistuar nën këtë akuzë por më pas janë lëshuar në procedurë të rregullt./Indeksonline/