10:15 / E Enjte, 06 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Arrestohen një mashkull dhe gruaja e tij në Viti, u nxunë duke vjedhur

Dy persona të dyshuar janë arrestuar në Viti. Një mashkull dhe bashkëshortja e tij u arrestuan, pasi që të njëjtit në një qendër tregtare janë kapur në flagrancë duke vjedhur, transmeton Indeksonline.

Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje ndërsa e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt./Indeksonline/

Temat: