10:53 / E Enjte, 29 Nëntor 2018

Arrestohet i dyshuari në Ferizaj, pasi theri me thikë një person

Një person është arrestuar në Ferizaj, pasi që pas një mosmarrëveshje e kishte sulmuar fizikisht dhe therur me thikë viktimën në këmbë.

Ky i fundit është dërguar për tretman mjekësor kurse i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./Indeksonline/

 

Temat:
Mos i humb