10:24 / E Mërkurë, 11 Korrik 2018

Arrestohet falsifikuesi i vërtetimeve të invalidëve të luftës

Policia e Kosovës me urdhër të Prokurorisë ka arrestuar një person nën dyshimin se ka bërë falsifikimin e vërtetimeve për invalidët e luftës.

I dyshuari është dërguar në mbajtje, transmeton Indeksonline.

Me 10.07.2018 me urdhër të prokurorit, nën dyshimin se ka bërë falsifikimin e vërtetimeve për invalidët e luftës, është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar dhe i njëjti është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë./Indeksonline/