10:36 / E Martë, 17 Tetor 2017 / indeksADMonline

Arsenal në kërkim të një mbrojtësi

Arsenal është duke shqyrtuar mundësinë të bëjë një ofertë prej 20 milionë funtesh për mbrojtësin e Napoli, Nikola Maksimoviq.

Serbi ende nuk ka arritur të sigurojë pozitë titullari në formacionin e napolitanëve, ndërsa tani kërkohet nga Arsenal dhe Inter.