19:01 / E Mërkurë, 03 Mars 2021 / G. T.

Arsenali bën thirrje për ta votuar lojtarin e muajit, aty është edhe Granit Xhaka

Skuadra e Arsenalit ka publikuar lojtarët kandidatë për ta fituar çmimin ‘Lojtari i Muajit’. Në këtë listë është emri i mesfushorit kosovar, Granit Xhaka, shkruan IndeksOnline.

Xhaka si kundërshtarë për këtë çmim ka, lojtarët: Bukayo Saka, Aubameyang dhe Nicolas Pepe.

Tifozët e Arsenalit mund të votojnë në linkun e mëposhtëm:

https://www.arsenal.com/news/vote-your-february-player-month-1