22:37 / E Martë, 27 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Artikujt qesharak që mund t’i bleni online (Foto)

Kompanitë gjithnjë e më shumë po përdorin formën online për të promovuar dhe bërë shitjen e produktëve apo shërbimeve që ato ofrojnë.

Disa prej artikujëve qesharak që janë blerë online janë: