17:31 / E Martë, 03 Prill 2018

Ashley shumë joshëse në të zezën (Foto)

Ashley Graham është modelja e njohur e cila format i ka shumë të mbushura por pëlqehet shumë.

Në një kostum të zi, modelja brune duket shumë seksi dhe e bukur, shkruan Indeksonline.

Graham me paraqitjet e saj të shpeshta me bikine, ka treguar se kilogramet e tepërt nuk ia problem, përkundrazi ajo duket shumë joshëse./Indeksonline/

 

Temat: