23:05 / E Mërkurë, 22 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Atdhe Nuhiu shënon gol kundër skuadrës së Celinës (Video)

Ispwich Town i Bersant Celinës dhe Sheffield Wednesday i Atdhe Nuhiut janë takuar sonte në ndeshjen e vlefshme për Championship.

Skuadrat barazuan 2-2, ku Nuhiu ishte vendimtar me golin e tij në minutën e fundit të takimit.

Ispwich Town është në pozitën e nëntë me 26 pikë ndërsa Sheffield në pozitën e 11-të me një pikë më pakë. /IndeksOnline/