22:40 / E Premte, 27 Janar 2023 / MSH

Atdheu thyen rregullin bazë të Big Brother VIP Kosova

Banori i ri i BBVK, Atdheu, ka thyer rregullin bazë të reality-shout.

Ai ka bartur informacione nga jashtë, brenda, ndaj edhe “Vëllai i Madh” ka marrë masa.

Atë dhe dy banorët e tjerë, Mbresën e Blastën i ka dërguar me automatizëm në nominim.