Zgjidh gjuhën

Aurela Hoxha e magjishme në Paris! Me fustan të zi merr vëmendjen e ndjekësve (Foto)

Nga një vend në tjetrin, udhëtimet e saj nuk kanë të ndalur.
Blogerja dhe modelja Aurela Hoxha momentalisht po qëndron në Paris të Francës. Bukuroshja që shquhet për linjat trupore, me një fustan të zi ka bërë paraqitjen e radhës nga qyteti i dashurisë, shkruan Indeksonline.


Ndryshe Aurelën shumë shpejtë do ta shohim edhe si aktore, pasi që ajo është bërë pjesë e një filmi të metrazhit të shkurtër gjirimet e të cilit janë mbajtur në Spanjë, për çka pati edhe polemika të shumta, nëse ky film është erotik, por kjo gjë u mohua nga vet ajo./Indeksonline/

Të fundit nga IndeksOnline