22:32 / E Premte, 07 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Kush nuk do të donte një dhuratë seksi si Aurela Hoxha për vitin e ri!

Aurela Hoxha është shfaqur shumë seksi në frymën e festave të fundvitit, shkruan Indeksonline.

Këtë e shohim në imazhet e publikuara nga vet Aurela në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet e veshur me të brendshmet e kuqe dhe brirët e drenit mbi kokë.

“Krishtlindjet po vinë” ka shkruar Aurela./Indeksonline/