22:15 / E Shtunë, 08 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Provokon Aurela Hoxha, e shtrirë në shtrat vetëm në të brendshme

Modelja e njohur, Aurela Hoxha është mjaft e komentuar për linjat e saj seksi.

Ajo është tejet aktive në rrjetet sociale dhe vazhdimisht publikon imazhe provokuese, shkruan Indeksonline.

Blogerja edhe kësaj radhe nuk ka lënë shumë vend për imagjinatë.

E shtrirë në shtrat, vetëm në të brendshme, Aurela është shfaqur ‘përvëluese’./Indeksonline/

Temat: