16:19 / E Premte, 16 Mars 2018 / indeksADMonline

Aurela Hoxha jo vetëm elegante por edhe “përvëluese” (Foto)

Aurela Hoxha është modelja e njohur shqiptare e cila shquhet për pamjen e saj shumë të bukur dhe në formë.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh veshur me një fustan të kuq e të shkurtë kombinuar me çizmet me take të larta.

Ajo dukej shumë në formë teksa theksonte trupin e saj si peshk.

Ndryshe, Aurela komentohet shumë për jetën e saj private dhe jo vetëm./Indeksonline/