23:48 / E Diele, 14 Janar 2018 / indeksADMonline

Aurela Hoxha kaq joshëse në ditëlindjen e të dashurit anonim (Foto)

Ajo gjithnjë komentohet për dukjen e saj, ndërsa nuk heziton të provokoi, e këtë e bën jo rrallë herë, shkruan Indeksonline.


Aurela në emisionin “Shiko Kush Luan” pati pranuar që është në një lidhje dashurie, mirëpo për audiencën ai ende mbetet enigmë.


Siç duket i dashuri i saj anomim mbrëmë ka pas ditëlindjen, pasi që modelja ka postuar dhjetëra fotografi në instastory, ku shihej me një fustan të kuq dhe tejet joshëse. Ajo në njërën nga fotografitë ka shkruar : Urime ditëlindja dhe një zemër./Indeksonline/