20:12 / E Martë, 15 Maj 2018

Aurela Hoxha me buzë të kuqe, duket shumë tërheqëse

Blogerja dhe aktorja shqiptare, Aurela Hoxha është ndër me aktivet në rrjetet sociale.

Ajo vazhdimisht poston fotografi, e shumica prej tyre sigurisht janë provokuese, shkruan Indeksonline.

Bukuroshja shqiptare, se fundmi ka postuar një fotografi në të cilën duket shumë e bukur.

Me buzë të kuqe dhe bluzë të kuqe, ajo duket shumë tërheqëse./Indeksonline/