13:14 / E Hënë, 11 Shkurt 2019

Avioni bën ulje emergjente sepse nuk kishte ujë të nxehtë për çaj dhe kafe

Pasagjerët e një fluturimi në Tenerife nuk mund të besonin fatin e tyre sot kur udhëtimi përfundoi herët në Mancester- për shkak se nuk kishte ujë të nxehtë në bord për caj dhe kafe.

Futurimi Jet2 kishte nisur nga Glasgow të dielën në mëngjes por ishte i detyruar të devijonte në aeroprtin e Manchesterit për një ulje emergjente kur u zbulua problemi me gypat.

Ajo kishte fluturar mbi Irlandën kur e vërejten problemin.

Pasagjerët të habitur nga ky rast, kanë shkrar në Twitter për të tregur për këtë ndodhi./Indeksonline/