10:53 / E Enjte, 20 Shtator 2018

Avril Lavigne publikon projektin e ri

Avril ka kaluar një periudhë të vështirë dhe është përballur edhe me sëmundje e probleme të jetës personale.

Por, tashmë ajo për publikun e saj ka ardhur me një projekt të ri. “Head Above Water” mban emrin ky projekt e që është një këngë shumë personale, ku tregohet eksperienca e saj me sëmundjen dhe pastaj shërimin.

Ndryshe, Avril ka sjell këtë këngë pas gati një viti pauze./Indeksonline/