13:38 / E Premte, 25 Maj 2018 / indeksADMonline

Babai dhe vëllai i Dua Lipës nisën në Kiev për finalen e madhe (Foto)

Dje në Kiev të Ukrainës ka arritur këngëtarja kosovare me famë botërore Dua Lipa. Ajo nesër do ta hap ceremoninë e finales së madhe të Ligës së Kampionëve ku do të ndeshën Liverpool- Real Madrid.


Për në Kiev është nisur sot edhe babai i Dua Lipës, Dukagjini se bashku me djalin e tij. Ndryshe familja e Dua-s është përkrahja më e madhe e saj dhe asnjëherë nuk mungojnë në eventet e koncertet e saj./Indeksonline/