10:18 / E Enjte, 20 Shtator 2018 / indeksADMonline

Babai duket keq, kështu reagon fëmija i vogël

Fëmija duket se e ka pasur shumë qejf pamjen e babait te saj, me mjekrën e theksuar.

Por, kur ai vendos që të ndryshojë pamjen dhe këtë ia tregon të bijës së vogël disa muajshe, rezultati duket se nuk është i mirë.

Ajo është parë shumë e zhgënjyer dhe reagimi i saj do të ju shkrijë së qeshuri, teksa e shikon babait dhe tregohet e zhgënyer./Indeksonline/

Temat: