17:07 / E Mërkurë, 03 Janar 2018 / indeksADMonline

Babai i cili arrin trupin “e ëndrrave” brenda 9 javëve

Një baba i cili është i zënë shumë me kohën ka treguar se si ka mundur të arrij një trup “të ëndrrave” për nëntë javë.

Gjithë këtë ai e ka arritur me një trajner personal, nutritionist dhe nga klasat e shtrenjta të ushtrimeve.

David Morton nga Sussex perendimor, ka humbu peshë ka zhvilluar muskujt dhe duke bërë 45 minuta ushtrime për pesë ditë në javë, transmeton Indeksonline.

Për vetëm tre muaj, 34 vjecari ka arritur të vërej ndryshim në fizikun e tij dhe është bindur se regjimi nuk është një gjë shumë e rëndë për të tjerët.

Për këtë ai ka bërë apel tek të gjithë se nëse dëshiron të arrihet diçka ajo është e mundur vetëm se duhet të ketë më shumë vullnet dhe punë./Indeksonline/

Më poshtë mund t’i shihni fotografitë e transformimit të trupit të tij: