10:13 / E Enjte, 06 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Prishtinë: Djali raporton babanë në polici

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person nga Prishtina ka raportuar në polici babanë e tij.

“Viktima mashkull K/Shqiptar ka raportuar se është kanosur dhe sulmuar fizikisht nga babi i tij. Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori”, thuhet në raportin 24 orësh. /Indeksonline/