18:18 / E Mërkurë, 04 Prill 2018 / indeksADMonline

“Barbie” që ka shpenzuar 50 mijë funte në operacione, më në fund bie në dashuri (Foto)

Një barbie e jetës reale që ka shpenzuar pothuajse 50 mijë funte në një transformim kaq ekstrem, ishte e bindur se pamja e sa po frikësonte meshkujt.

Tani ajo është dashuruar në një muzikant.

Për vite, 30 vjeçarja, Ophelia Vanity favorizoi rrobat e zeza dhe përdorte eyeliner të rëndë në sy.

Megjithatë, kjo ndryshoi në mënyrë dramatike në vitin 2009, kur ajo filloi të shpenzonte mijëra funta në çdo gjë, nga Botox deri te mbushja e buzëve dhe bërja e hundës operacion.

Ophelia in early 2017 (Collect/PA Real Life)

Ajo tani është takuar me një model, Justin Sterling, 43 vjeç.

Ophelia tha: “Kur u takuam së pari, Justin mezi më foli 10 fjalë, kështu që nuk mendova se ai më pëlqeu mua. Por një natë ne përfunduam duke folur për orë të tëra dhe mbetëm në kontakt prej atëherë e tutje, duke  u takuar dhe duke luajtur muzikë.  Ne u bashkuam vetëm rreth gjashtë muaj më parë, por unë kam qenë me të pothuajse që nga ajo kohë”.

Ophelia and her boyfriend Justin (Collect/PA Real Life)

Ajo shtoi: “Ai nuk mendon se kam nevojë për të gjitha operacionet e mia, por më mbështetë dhe më ndihmon të shërohem pas procedurave”.

Para se të lidheshin me Justin, Ophelia shmangte aplikacionet e takimeve si Tinder, pas i burrat e paragjykonin për operacionet.

Tani ajo është më e dashuruar se kurrë me të./Indeksonline/